Závěr šk.roku 2018-2019
Praha 2019
před 3 měsíci, 7.5.2019

1. místo - Dopravní soutěž družin

Ve středu 10. dubna se čtveřice našich druháků vypravila do Polešovic, kde se konal letošní ročník Dopravní soutěže družin.

Tuto akci pořádá každoročně BESIP a k účasti se hlásí sedm Školních družin z našeho mikroregionu – Tupesy, Zlechov, Buchlovice, Boršice, Polešovice, Nedakonice a Osvětimany.

Tato vědomostní soutěž hodnotí formou písemných testů znalosti v oblasti dopravní výchovy z pozice CHODEC-CYKLISTA. S dětmi jsme si tedy dopodrobna probrali nejrůznější dopravní situace, procvičili dopravní značky a napsali i cvičný test, abychom mohli vybrat ty čtyři nejšikovnější druháky, kteří nás jeli nakonec reprezentovat. A jejich snažení bylo korunováno, a to hned kovem nejcennějším – obsadili jsme opět první místo! Děti si kromě úžasné nálady odnesly také skvělé a hlavně praktické dárky od BESIPu. Tak nějak se nás už začínají okolní družiny bát, protože jsme vždy kvalitně připraveni. Velký dík patří letos Elišce, Míši, Sofči a Mikulášovi, kteří přípravě obětovali také celý víkend a několik večerů doma. Bravo – jste moc šikovní.

ŠD