Rodiče do školy
před 12 dny, 5.10.2018
Adaptační kurz
před 1 měsícem, 14.9.2018

Základní škola a mateřská škola, Tupesy, příspěvková organizace

Exkurze za J. A. Komenským

před 1 rokem, 13.10.2017

Stejně jako jejich starší spolužáci v předcházejících letech se osmáci vypravili do Muzea J.A. Komenského v Uherské Brodě, aby se blíže seznámili s životem a dílem Učitele národů, a také aby si vyzkoušeli, jak vypadalo učení a třídy v letech dávno minulých.

Podzim na dědině

před 1 rokem, 18.9.2017

Žáci prvního stupně měli jedinečnou možnost přenést se do minulosti a prožít podzimní den na moravské vesnici přelomu 19. a 20. století. Ve výukovém programu nechyběly ukázky podzimních prací a dokonce i ochutnávky typických jídel a jablečného moštu.

Adaptační kurz

před 1 rokem, 8.9.2017

Adaptační kurz je pro naše šesťáky nedílnou součástí začátku školního roku. V krásném prostředí Bílých Karpat měli možnost prostřednictvím her, turistiky a společných zážitků poznat nové spolužáky a vytvořit tak kamarádský kolektiv.

První dny ve škole

před 1 rokem, 6.9.2017

Školní rok 2017/2018 začal. Všem žákům přejeme spoustu úspěšných a pohodových dnů ve škole. Jejich rodičům pevné nervy a dostatek nadhledu. Informace o dění v naší škole můžete nově sledovat i na facebooku.

Hezké prázdniny!

před 1 rokem, 1.7.2017

Základní škola a mateřská škola Tupesy přeje všem žákům, rodičům a kamarádům školy slunečné léto a spoustu příjemných prázdninových zážitků.