Základní škola a mateřská škola, Tupesy, příspěvková organizace

Hezké prázdniny!

před 1 rokem, 1.7.2017

Základní škola a mateřská škola Tupesy přeje všem žákům, rodičům a kamarádům školy slunečné léto a spoustu příjemných prázdninových zážitků.

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

před 1 rokem, 27.5.2017

Základní škola Tupesy zve rodiče budoucích žáků první třídy na informativní setkání, které proběhne ve středu 14.6.2017 od 15:30 hod. v první třídě ZŠ Tupesy.

Vyšlo nové číslo TUŠKY!

před 1 rokem, 7.5.2017

O víkendovém Dnu otevřených dveří vyšlo nové číslo školního časopisu TUŠKA (TUpeský ŠKolní Almanach). Těšit se můžete na reportáže, rozhovory, prezentace žákovských projektů a školních prací. Nenechte si šesté číslo Tušky utéct, určitě se při čtení poučíte i pobavíte a současně podpoříte naše žáky v další žurnalistické práci. Školní časopis bude k dostání v kanceláři ředitele školy, můžete jej také získat prostřednictvím žáků ZŠ Tupesy.