Předvánoční akce ZŠ a MŠ Tupesy
Rodiče do školy
před 2 měsíci, 12.10.2018

Fotbalové utkání mezi družinami

Ve středu 3. října se výběr žáků 1. – 4. třídy zúčastnil tradičního Fotbalového turnaje družin v Buchlovicích. Letošní novinkou od pořadatele bylo pozvání do nové sportovní haly. Hrálo se v sestavě 5 hráčů + 1 brankář a pro jistotu jsme s sebou vzali i nějaké náhradníky. Základní sestavu, kterou tvořili Lukáš, Romča, Maty, David a Anetka, bezkonkurenčně v bráně jistila Dáňa. Na střídačce byli připraveni kdykoliv naskočit, a také několikrát naskočili, Roman a Tobík. Jako jediný tým jsme měli nasazené v sestavě holky, a to hned dvě. Hráči měli situaci docela těžkou, když hráli na celé velké hřiště. To s sebou neslo poměrně malou možnost útoků. Nicméně, většinu zápasů jsme proměnili ve vítězství a v závěru i velmi slušný výsledek celého turnaje. Náš tým si nakonec odvezl zasloužené 1. místo v konkurenci sedmi týmů. A to je určitě krásný výsledek a zúročení celé přípravy. Ať se jim i nadále daří.

Expedice do světa zvířat - příměstský tábor 2018

Děkujeme všem dětem za účast na našem táboře věnovaném zvířátkům. Zážitky z tábora se nedají ve zkratce popsat. Děti byly naprosto úžasné, pořád se něco dělo, zažili jsme všichni hromadu legrace a v srdcích máme uložené nostalgické vzpomínky, které nám nikdo nevezme.

Fotogalerie hovoří za vše :-)

Velký dík patří také rodičům za spolupráci s organizací výletů a důvěru v nás vloženou.

Děkujeme Marťa a Barča a Kája :-)

Terárium a živá voda Modrá