Úspěšný únor

V několika posledních týdnech proběhly soutěže a olympiády na okrskové a okresní úrovni, kterých se zúčastnili i někteří z našich žáků – vítězové třídních kol.

V okresním kole olympiády z českého jazyka se velkým úspěchem může pochlubit MATĚJ ŠKRABAL (9.tř.), který se umístil na krásném 3.místě a postoupil do kola krajského a TEREZIE KRÁLÍKOVÁ (9.tř.), která skončila na 5.místě.

V okresním kole olympiády z anglického jazyka se výborně umístila ELIŠKA HRUBOŠOVÁ (7.tř.), která ve velké konkurenci obsadila 3.místo, a postupuje tak do krajského kola.

Jako poslední proběhlo okrskové kolo soutěže dětských recitátorů, kde se na 1.-2. místě umístila BÁRA ŠKRABALOVÁ (6.tř.), která bude naši školu reprezentovat i v kole okresním. Všem našim žákům upřímně blahopřejeme a přejeme jim hodně úspěchů na vyšších úrovních těchto soutěží.

V mimoškolní aktivitě dosáhl velkého úspěchu osmák David Tomešek, který již několik let navštěvuje Sportovní střelecký klub v Kunovicích. Na Mistrovství ČR ve střelbě z laserové pušky obsadil David se svým týmem 1. místo.