Ježíškovy dílničky 2019

Výtvarná soutěž družin, Tupesy 2019

7. 11. 2019

Také v letošním roce jsme pro naše kamarády z mikroregionu uspořádali výtvarnou soutěž. Pozvali jsme děti a paní vychovatelky z šesti okolních družin. Soutěžilo celkem 28 dětí. Aby bylo hodnocení spravedlivé, děti byly rozděleny do dvou kategorií: 1. a 2. třída a 3. a 4. třída.

A jaké bylo téma soutěže? No přece "MŮJ VESMÍRNÝ KAMARÁD". S využitím různých výtvarných technik se obrázky dětem velice povedly. A u nás v Tupesích se opět radujeme z 1. místa, které vybojoval, vlastně vymaloval Romča Kubíček ze 4. třídy.  :-) Velká pochvala a gratulace :-).

Děkujeme také dalším členům našeho týmu: Madlence Bartoškové, Štěpánce Černotové a Sofince Vavruškové.

A zde je již listina vítězů:

I. kategorie: (1. a 2. třída)

1. místo - Berta Vávrová - Zlechov

2. místo - Laura Vaculíková - Osvětimany

3. místo - Adéla Kučerová - Zlechov

II. kategorie: (3. a 4. třída)

1. místo - Roman Kubíček - Tupesy

2. místo - Eliška Zámečníková - Buchlovice

3. místo - Kateřina Hrabcová - Osvětimany

Fotbalový turnaj družin 2019

Buchlovice

V úterý 8. října se tým fotbalistů naší Školní družiny zúčastnil tradičního Fotbalového turnaje družin v Buchlovicích.  Klání se mimo nás zúčastnila družstva z Buchlovic, Zlechova, Boršic, Polešovic, Osvětiman a Nedakonic. Hrálo se systémem každý s každým a na základě získaných bodů pak vzešly výsledky celého dopoledne. Přestože byly výsledky bodově hodně těsné, obhájili jsme vítězství z loňského ročníku a právem jsme si tak odvezli opět 1. místo. Na pomyslnou bednu se vedle nás postavily ještě týmy z Buchlovic a Osvětiman. Gratulace patří všem, kteří se zúčastnili a v duchu fair-play si dopoledne hlavně užili. Za nás patří dík nejmladším Dominičkovi a Adámkovi z 1. třídy, Verunce, Terezce, Anetce a Tobíkovi z 2. třídy, brankářovi Ducovi ze 3. třídy a posile Lukášovi ze 4. třídy. Tak zase příští rok a budeme doufat znovu v krásné umístění.