Anglický jazyk

Procvičujte probraná slovíčka ze strany 21, přidejte prosím množná čísla,která najdete na stránkách 16,17,18 dole.Například bananas, plums, stars, oranges........Zkuste popsat co vidíte v učebnici na straně 16,17. Pomoci vám může interaktivní učebnice na stránce ucebnice.online.cz .Zde se zaregistrujete, a pak jen vyberete 2. díl učebnice AJ. Pak můžete slovíčka i tyto stránky procvičit zde. Ráda bych tyto učebnice používala i v jiných předmětech.

UČIVO NA STŘEDU 24/3

Učebnice strana 18-1. cvičení -popisujte, co děti mají, 2. cvičení- zkuste si o nějaké ovoce nebo předmět říct- pomocí Give me....Nakonec si zazpívejte písničku- tu jsme už procvičovali. Pomoci vám může učebnice na ucebnice.online.cz. ještě si zopakujte slovíčka na straně 21, ukazujte na obrázek a řekněte anglicky.

STŘEDA 1/4

Podívejte se na slovíčka na straně 29. Zkuste se je naučit.Pomůže vám stránka na ucebnice.online.cz, najdete zde stranu 29, poslouchejte výslovnost a ukazujte na obrázky. Tato slovíčka procvičujte prosím celý týden, každý den chvilku.