Medailové žně pokračují
Dopravní hřiště
před 1 měsícem, 24.9.2021

Medailové žně pokračují

Žáci úspěšně navázali na atletické závody v Polešovicích. Dalším úspěchem pro naši školu skončily atletické závody na Velehradě, konané v pondělí 11. 9. Od chladného rána, přes slunné a teplé dopoledne, až po obsazení stupňů vítězů na závěr. Tak by se daly shrnout atletické závody, kterých se zúčastnil výběr žáků prvního stupně a to konkrétně Sebastian Vavruška, Matyáš Blaha, Ella Kodrlová, Klára Kedroňová, Adam Špaček, Max Hvožďa, Valerie Jahodíková, Stela Vavrušková, Tobiáš Vávra, Jan Kubíček, Veronika Lesová, Tereza Kubíčková, Kučík Roman, Le Xuan Duc, Vanessa Hvožďová, Aneta Kostílková. V konkurenci pěti dalších týmu obsadili naši žáci 3 první místa. Oproti závodům v Polešovicích se neházelo krikeťákem, ale medicinbalem. Další disciplíny byly stejné a to 50 m sprint, 300 m běh, skok daleký a závěr čekala všechny týmy štafeta 4 x 150 m. 3. místo v kategorii mladších žáků obsadil Sebastian Vavruška. Stejnou kategorii s přehledem vyhrál Max Hvožďa. Vannesa Hvožďová předvedla svou fyzickou výkonnost a navázala na vítězství v Polešovicích, vyhrála také s přehledem kategorii starších žákyň. Duc Le Xuan si tentokrát vítězství uniknout nenechal a vyhrál kategorii starších žáků. Mladší žáci získali stříbro ve štafetě. Stříbro ve štafetě brali také starší žačky a bronz získali starší žáci. Všem zúčastněným gratulujeme. Patří jim poděkování za vzornou a příkladnou sportovní reprezentaci naší školy. Sportu zdar.