Úspěch na Tupeském džbánečku!
před 3 dny, 23.5.2018
Sběr papíru 2018
před 8 dny, 18.5.2018
McDonald´s cup
před 24 dny, 2.5.2018

Rodiče do školy

13.11. 2017 proběhl 2.ročník akce pořádané školou a Radou školy Rodiče do školy, která je určena pro žáky 8. a 9. třídy. Podstata této akce spočívá v tom, že čtyři odvážní rodiče představí v krátkých prezentacích žákům svou práci.

Poví jim o jejích kladech i záporech, o potřebném vzdělání  i o uplatnění na trhu práce. Žáci, kteří se nacházejí v období, kdy musí přemýšlet nad tím, kam povedou jejich kroky po ZŠ,  se tak mají možnost seznámit s profesemi, které v jejich blízkém okolí možná nikdo nevykonává, a dozvědět se o nich od lidí, kteří mají svou práci rádi a dovedou o ní zajímavě popovídat.  V tomto roce se před osmáky a  deváťáky postavili a svá zaměstnání představili - paní Petra Chramcovová,  paní Ivana Tomešková,  pan Vlastimil Kňourek a  pan Jaroslav Martinák.  Jejich přednášky byly velice zajímavé a poutavé, většinou doplněné různými ukázkami. Žákům také odpověděli na všechny jejich otázky. Všem jim moc děkujeme! Pokud by měl někdo z řad rodičů i veřejnosti zájem  zúčastnit se příštího ročníku akce Rodiče do školy a představit zase svoje zaměstnání nebo povolání, budeme rádi.

Mgr. Karla Milošová