1.třída

Tel.:  +420 572 597 131

Vánoční stromeček

před 9 dny, 7.12.2017

Dnes jsme si v prvouce nazdobili náš první třídní stromeček. Děkujeme rodičům Kristiána za dodání stromku a také všem rodičům, kteří poslali ozdoby, aby byl náš stromek pěkně barevný :-).

Plnící pero

před 9 dny, 6.12.2017

Mikuláš přinesl dětem pera, ale budeme ještě stále psát tužkou. Děti mají slíbené, že pokud nasbírají v písance 2 pět jedniček, můžou začít psát perem.

Mikuláš

před 9 dny, 6.12.2017

Dnes nás navštívil ve třídě Mikuláš se svojí družinou, děti byly moc statečné a nikdo nemusel do pekla :-)

Adventní kalendář

před 9 dny, 6.12.2017

Děkujeme paní Hurdesové za vytvoření krásného adventního věnce.

Strašidelné vyučování

Ve středu 1. 11. se v 1. třídě sešlo spousta strašidel, kostlivců, čarodějnic a upírů, aby se ve strašidelné škole naučili něco nového. Dýňové úkoly ze čtení, psaní, počítání všichni v pohodě zvládli a na závěr si vyrobili svého vlastního netopýra. A protože naše strašidýlka mají moc šikovné maminky, dostalo se všem sladké odměny :-)