Postup do celonárodního kola soutěže

18. 4. 2023

Velký úspěch Laury Matějíčkové z Mysliveckého kroužku!

Soutěž "Mé toulky za zvěří" každoročně vyhlašuje Českomoravská myslivecká jednota. Má dlouholetou tradici, letos se koná již 21. ročník. Soutěžit mohou děti z mateřských i základních škol ve třech oborech – výtvarném, literárním (poezie) a fotografickém.

V rámci Mysliveckého kroužku se do okresního kola soutěže ve výtvarném oboru zapojilo 13 žáků ZŠ Tupesy - Rostislav Kočica, Michaela Tomečková, Jiří Grebeníček, Martin Hřib, Šimon Kučík, Jan Bureš, Jan Kameník, Lukáš Šmíd, Lukáš Fabík, Antonín Šmíd, Michaela Fránková, Vojtěch Hřib a Laura Matějíčková. Všechny práce byly velmi povedené, avšak Brhlík lesní, kterého namalovala Laura, zaujal porotu natolik, že rozhodla o postupu jejího díla do národního finále soutěže. Vyhlášení vítězů okresního kola proběhlo v neděli 16. dubna v 11:00 v rámci Chovatelské přehlídky trofejí OMS Uherské Hradiště ve Starém Městě.

Tereza Bahulová, vedoucí mysliveckého kroužku