Lampionový průvod
Seznamovací pobyt 2019
před 3 měsíci, 16.9.2019

Předvánoční čas :-)

Dílničky, předvánoční bruslení a recitační soutěž... přejeme krásné Vánoce!

21. prosince 2018 proběhl v naší škole již 10. ročník školního kola recitační soutěže, kterého se zúčastnili vítězové třídních kol. Soutěžilo se ve třech kategoriích:

1. kategorie: 1. – 3. třída

2. kategorie: 4. – 6. třída

3. kategorie: 7. – 9. třída

Recitátoři si s pomocí svých vyučujících připravili zajímavé texty, se kterými hájili barvy svých tříd a samozřejmě se také snažili  přesvědčit porotu, že právě oni recitují nejlépe.

O úspěšnosti recitátorů rozhodovala porota ve složení:  Mgr. M. Tomaníková – před. poroty, paní Andrea Lukášová, paní Radka Rizničová.

Umělecké výkony byly velice vyrovnané, ve všech kategoriích měla porota velice těžké rozhodování. A jak nakonec všechno dopadlo?

1. kategorie:

1.místo - Eliška T. (2.třída), 2.místo - Klára M. (2.třída) 3.místo - Aneta K. (1.třída). Uznání poroty získala Klára K. (3.třída).

2. kategorie:

1.místo – Anička G. (4.třída), 2.místo - Ester O. (4.třída), 3.místo - Kateřina K. (6.třída)

3. kategorie:

1.místo – Vít S. (9.třída), 2.místo - Eliška G. (7.třída), 3.místo - Kristýna Z. (7.třída). Uznání poroty získala Eliška H. (8.třída)

Vítězům blahopřejeme!