Letos jsme jeli na třídní výlet do Frýdku Místku. Bydleli jsme v kempu u přehrady Olešná. V pondělí jsme se koupali v přehradě. V úterý jsme šli 12 km na hrad Hukvaldy. Odpoledne patřilo návštěvě místního akvaparku a večer bowlingu. Středa byla ve znamení návratu domů. Výlet se vydařil a všichni jsme si jej užili.