Zápis do 1.třídy
Ošetřovné
před 26 dny, 11.3.2020

Přihlášení z velkovní sítě

Přihlášení z vnitřní sítě školy

Základní škola a mateřská škola, Tupesy, příspěvková organizace

Vyšlo nové číslo TUŠKY!

před 3 roky, 7.5.2017

O víkendovém Dnu otevřených dveří vyšlo nové číslo školního časopisu TUŠKA (TUpeský ŠKolní Almanach). Těšit se můžete na reportáže, rozhovory, prezentace žákovských projektů a školních prací. Nenechte si šesté číslo Tušky utéct, určitě se při čtení poučíte i pobavíte a současně podpoříte naše žáky v další žurnalistické práci. Školní časopis bude k dostání v kanceláři ředitele školy, můžete jej také získat prostřednictvím žáků ZŠ Tupesy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.