Nový kroužek - nepřehlédněte!!
před 3 hodinami, 17.9.2021
Polytechnická výuka pokračuje
před 3 hodinami, 17.9.2021
Léto s kamarády
před 2 měsíci, 2.8.2021

Přihlášení z velkovní sítě

Přihlášení z vnitřní sítě školy

Základní škola a mateřská škola, Tupesy, příspěvková organizace

První dny ve škole

před 4 roky, 6.9.2017

Školní rok 2017/2018 začal. Všem žákům přejeme spoustu úspěšných a pohodových dnů ve škole. Jejich rodičům pevné nervy a dostatek nadhledu. Informace o dění v naší škole můžete nově sledovat i na facebooku.

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

před 4 roky, 27.5.2017

Základní škola Tupesy zve rodiče budoucích žáků první třídy na informativní setkání, které proběhne ve středu 14.6.2017 od 15:30 hod. v první třídě ZŠ Tupesy.

Vyšlo nové číslo TUŠKY!

před 4 roky, 7.5.2017

O víkendovém Dnu otevřených dveří vyšlo nové číslo školního časopisu TUŠKA (TUpeský ŠKolní Almanach). Těšit se můžete na reportáže, rozhovory, prezentace žákovských projektů a školních prací. Nenechte si šesté číslo Tušky utéct, určitě se při čtení poučíte i pobavíte a současně podpoříte naše žáky v další žurnalistické práci. Školní časopis bude k dostání v kanceláři ředitele školy, můžete jej také získat prostřednictvím žáků ZŠ Tupesy.